GündemManşet

YÜZDE 80 HİSSESİ YENİ YATIRIMCININ

Halikarnas- EKO Bodrum Radyo Yayıncılık A.Ş.’den Ülker ve Gürol İNAN imzalı yazlı açıklama şöyle:

“1993 yılından bu yana, 105.8 FM frekansından yayın yapan Radyo Halikarnas ve 107.6 FM frekansından yayın yapan Radyo EKO, 2005 yılından beri şirketler grubumuzun bünyesinde ve yönetimindeydi. 15 yıl önce sadece isim ve frekans kalmak üzere radyoların tüm teknik altyapısı dahil her şeyi yenilenerek çıktığımız bu yolda artık yeni bir ivme kazanma zamanı.

Radyolarımızın %80 hissesini yeni bir yatırımcı gruba devir ederek, radyoların genel koordinatörlüğünü de hem üniversitelerde radyo yayıncılığı konularında akademik olarak ders veren, hem de yıllarca NumberOne FM, Metro FM gibi Ulusal Radyolarda yayıncılık yapmış Tolga POZAM’a bırakarak, yeni oluşturulan ekiple yeni ufuklara yelken açıyoruz…

Bodrum’un radyoları yine eskiden olduğu gibi yerelin nabzını tutarak ama yeni ekibin vizyonu ve yeni teknolojik imkanlarla ulusal bir kanal gibi Bodrum’un sesini dünyaya taşıyacak. Bizler de her konuda destek vermeye devam edeceğiz.

Yeni yatırımcı ortağımıza, Bodrum’a ve radyo sevdalısı dinleyicilerimize hayırlı olmasını diliyoruz…”

 

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu