Manşet

Milletvekili Gökcan’dan TOKİ Açıklaaması

Bodrum'a 150 Konut

 

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan  “Vatandaşlarımız toplamda 608 bin lira fiyata sahip 2+1 konutlara 2280 liradan taksitlerle 240 ay vade ile sahip olacak. Toplam 850 bin lira fiyata sahip 3+1 konutların ödemesi 3187 liradan başlayan taksitlerle 240 ay vadeyle yapılabilecektir” dedi.

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan “Vatandaşlarımıza sadece bina yapmıyor, sosyal donatıları, yeşil alanları ile tam bir yaşam alanı sunuyoruz” diyerek şunları kaydetti:

“Dar gelirli ve evi olamayan vatandaşlarımıza yönelik bu sosyal konut projesi için başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Çevre Şehircilik ve İklim Bakanımız Sayın Murat Kurum’a ve TOKİ yöneticilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

İktidarlarımız döneminde bütün dünyaya örnek olacak konut projelerini hayata geçirdik.

TOKİ vasıtasıyla hiçbir ülkenin hayal bile edemeyeceği bir çalışma ile tam 1 milyon 170 bin konut inşa ettik. Vatandaşlarımızı ucuz ve sağlıklı konutlarına yerleştirdik.

Cumhuriyet Tarihinin En Büyük Sosyal Konut Projesi ile Gençlerimize, Emeklilerimize, Şehit Yakınlarımıza ve Engelli Kardeşlerimize öncelik veriyoruz.

Muğlamızda da; Bodrum’a 150, Milas’a 100, Menteşe’ye 500, Köyceğiz’e 292, Seydikemer’e 200,  Fethiye’ye 53, Yatağan’a 300 ve Kavaklıdere’ye 405 olmak üzere toplam  2 bin yeni konut yapılacaktır.

Muğla’mıza ve ülkemize hayırlı  olsun.”

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu