EkonomiGündemManşet

VALİ ORHAN TAVLI, MİLAS OSB’DE İNCELEMELERDE BULUNDU

Muğla Valisi Orhan Tavlı, Milas Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.Muğla Valisi Orhan Tavlı, Milas Organize Sanayi Bölgesi’ne gelerek incelemelerde bulundu. Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Muğla Sanayi ve Tekonoloji İl Müdürü Ahmet Bayramer, OSB Müdürü Haluk Onaran, OSB personeli tarafından karşılanan Vali Tavlı, ilk önce Milas Organize Sanayi Bölgesi’ni gezerek, Kaymakam Arslan ve teknik personelden bilgi aldı.

Valı Tavlı, OSB’deki binada OSB Müdürü Haluk Onaran’ın harita üzerinden sunumunu izledi.

Milas OSB’de Önemli Bir Aşama Geçildi

Altyapı yapımı işlerinde sona gelinen Milas Organize Sanayi Bölgesi’nde eğimli arazi yapısı nedeniyle parsellerin düzlenmesi ve gereken yerlere istinat duvarlarının yapımı işi için ihale yapıldı. Milas OSB Müdürlüğünde, 3 milyon 345 bin 160 TL keşif bedeli üzerinden eksiltme yöntemiyle yapılan ihaleyi yüzde 29.89 kırımla ITS. Ltd. Şirketi kazandı. İhale koşullarına göre, Milas OSB’deki sanayi parsellerinin düzlenmesi ve gereken yerlere istinat duvarlarının yapımı, yer tesliminden sonraki 180 gün içinde tamamlanacak. Milas OSB’de önemli bir aşama daha geçildi. Yol, su, kanalizasyon gibi altyapı işlerinin yapımı işleri tamamlanarak geçici kabul yapılırken halen devam eden elektrik altyapı işlerinin de ihale koşullarına göre 30 Kasım’a kadar bitirilmesi gerekiyor. Konuyla ilgili konuşan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Organize Sanayi Bölgemiz ile ilgili çok önemli bir adım atıldı. Tüm hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu