GündemMagazinManşet

AKALIN: “KİLOLARINDAN DOLAYI DENİZE GİRMİYORUM”

Demet Akalın-BodrumÜnlü sanatçı Demet Akalın spor yaptığı sırada ters bir hareket yapınca belini incitti. Akalın “Kilo fazlalığım var o yüzden denize girmiyorum. Belimi incelttiğim için sporu da bıraktım” açıklamalarında bulundu.

Önceki gün Hadise’nin beach de sahne alan Demet Akalın sevenlerine unutulmaz bir gün yaşattı. Sevilen şarkılarını seslendiren Akalın esprileriyle de sevenlerini kahkahaya boğdu. Sık sık hayranları ile sohbet eden ünlü sanatçı doğum günü olanların teker teker doğum günlerini kutladı. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Akalın hayranları kırmayarak fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Sahne öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Akalın bu sene kilolu olduğunu ifade ederek “kilo vermedim masaj yaptığım için böyle duruyorum. Bu sene denize girerdim. Birkaç kilo fazlam olduğu için denize giremiyorum. Bu sene güneşe de çıkmıyorum” dedi.

Akalın spor yaparken belini sakatladığını da sözlerine ekleyerek “spor yapamıyorum belimi sakatladım. Elektrikli pilates bana hiç iyi gelmedi. Elektrik olmasından değil hocanın ters bir hareket yaptırmasından dolayı belimi sakatladım.  O yüzden sporu da bıraktım” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz günlerden Akalın’ın kızına kimlik sorgusu yapmaya çalışan otel hakkından da konuşan Akalın “Her zaman gittiğimiz bir oteldi. Bu sefer biz olmayınca kimlik sorgusu yapmak istemişler. O otele inanılmaz bir şekilde kırıldım. Gecen sezon o otelde herkes ile resim çektirdim. Mikrofonu elime alıp şarkı bile söyledim. Ya otel müdürü ya da patronları gıcık kaptı herhalde. Olacak iş değil gecen yıl bütün bir sezon ağırla bu sezon gitmedim diye herhalde böyle yaptılar” şeklinde konuştu.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu