GündemKültür SanatManşet

2.HAMSİ FESTİVALİ GELİYOR

Bodrum-Yener ÇelikGeçtiğimiz yıl ilki yapılan ve büyük ilgi gören hamsi şenliğinin 2.’si 10 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek.

Bodrum Karadeniz ve TS Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından organize edilen 2. Hamsi Festivali yine renkli görüntülere hazırlanıyor. Barış Meydanında düzenlenecek ve 3 ton hamsinin ikram edileceği festival öncesinde Kent Haber’e açıklama yapan Derneğin Yönetim Kurulu Üyesi Yener Çelik şunları söyledi:
“10 Ocak’ta inşallah ikincisini düzenleyeceğiz. Yine geniş kapsamlı bir katılım bekliyoruz. Bodrum halkı ile kaynaşmak ve birleşmek adına, kardeşlik havasında geçeceğini umduğumuz bir festival olacak. 10 Ocak günü 3 ton hamsi ile beraber vatandaşlarımıza ikramlarda bulunacağız. Gelenler hem eğlenecek hem de güzel bir gün geçirecek.” diyerek bütün Bodrum halkını festivale davet etti.

Karadenizli sanatçıların sahne alacağı Barış Meydanı’nda kurulacak olan stantlarda Karadeniz’in yöresel yiyecekleri vatandaşlara tanıtılacak.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu