GündemHayatManşet

MİLETVEKİLİ ÖZTÜRK, YAŞLILARI VE ÇOCUKLARI ZİYARET ETTİ

AK Parti Milletvekili Nihat ÖztürkAK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, yeni yıla saatler kala Muğla Huzurevinde kalan

yaşlıları ve sevgi evlerinde kalan çocukları eşiyle birlikte ziyaret etti

Huzurevinde kalan yaşlıları ve sevgi evlerinde kalan çocukları Eşi Mübeccel Öztürk , AK Parti Menteşe İlçe Başkanı Erdoğan Ünal ve teşkilat yöneticileriyle birlikte ziyaret eden Milletvekili Nihat Öztürk, Huzurevi sakinlerinin seslendirdikleri ezgilere ve ilahilere eşiyle eşlik etti.

Öztürk çifti sevgi evlerinde kalan çocuklara yeni yıl hediyeleri verdi.

2 ay önce faaliyete başlayan 112 Acil Çağrı Merkezi ile 112 Acil Yardım İstasyonunu da ziyaret eden Öztürk, yeni yıla görev başında giren çalışanların ve gazetecilerin yeni yılını kutlayarak çikolata hediye etti.

Milletvekili Nihat Öztürk, 2016 yılında Muğla’da yaşayan vatandaşların “Acil durumlarda ambulans, itfaiye ve orman ekiplerinin de yer aldığı 8 kuruma” tek numaradan ulaşabilecekleri bilgisini paylaştı.

112 Acil Çağrı Merkezi çalışanları ise kendilerini ziyaret eden Öztürk ve beraberindekilere baklava ikramında bulundu.

Öztürk, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Aydın Kalemler Topluluğu’nun tertiplediği Mekke’nin Fethi etkinliğine de katıldı.

 

Yeni Yıl Mesajı

 

AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, sosyal medya üzerinden paylaştığı yeni yıl mesajında ise şunlara yer verdi:

“Şükürler olsun ki AK Parti olarak son 12 yılda olduğu gibi 2015 yılında da her alanda başarılı bir yılı geride bıraktık.

Yeni dönemde, medeniyet yürüyüşümüzü, ileri demokrasi ve hukuk atılımlarımızı sürdüreceğiz. Şiarımız adalettir. İlkemiz insan onurunu yükseltmektir. Geçmişin kavgalarına, meselelerine takılıp kalmayacak, suni gündemlerle vakit kaybetmeyeceğiz.

2002 yılından bu yana devam eden başarılarımızı inşallah yeni anayasa ile taçlandıracağız. Geniş çerçeveli bir uzlaşı anlayışı ve katkılara açık bir çalışma pratiğiyle hazırlayacağımız yeni anayasa, Türkiye’yi tam manasıyla ileri demokrasi normlarına taşıyacak, her vatandaşımızın iftihar edeceği, her vatandaşımızın sahipleneceği bir siyasi sözleşme olacak.

Huzurumuzu, kardeşliğimizi kimse bozamayacak.

İçeride ve dışarıda ülkemiz üzerinde operasyon düşünenler Türkiye’yi zaafa uğratamayacak. Türkiye, demokrasi, insan hakları ve kalkınma yolundaki çabasını yeni başarılarla taçlandırdıkça da sadece kendi sınırları içerisinde değil, bölgesinde ve dünyada da bir istikrar ve güç merkezi olacak.

Bu duygularla Muğlalı hemşerilerimin yeni yılını kutluyor. Allah’tan milletimize ve Muğla’mıza yeni yılda hayırlı hizmetler yapmayı nasip etmesini diliyorum.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu