ÇevreGündemMagazinManşet

İÇ ISITAN GÖRÜNTÜ…

Bodrum-Kumbahçe-Paşatarlasıİstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin büyük bir bölümünde kar yağışı ve soğuk hava etkili olurken Bodrum’da yaşanan güneşli günde denize girenler oldu.

Gün içinde Bodrum’da hava sıcaklığı 15 derece ölçülürken turizmci iki kişi 20 derece dolaylarındaki denize girerek herkesi imrendirdiler.

Ferhat Abidinoğlu ve Mustafa Hancı isimli iki emekli subay öğren saatlerinde Kumbahçe Mahallesi Paşatarlası Plajında denize girerek yılbaşı mesajı verdi. Rüzgarında etkisiyle soğuk bir günü yaşayan Bodrum’da montla dolaşan insanlar denizde yüznleri görünce şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Paşatarlası Plajında yüzenleri izleyen Mustafa Pala isimli vatandaş şunları söyledi
“İstanbul’la 5 dakika önce bir telefon görüşmesi yaptım, kar yağıyor. Tokatlıyım ben Erbağlıyım, Erbağ’da kar yağıyor, Tokat’ta kar yağıyor ama burada millet denize giriyor. Böyle enteresan bir yer yok, yani süper bir yer. Yanımda mayom olsa bende girecektim.” dedi.

Kış ayının iyice hissedilmeye başlandığı bir günün yaşandığı Bodrum’da denize giren ikili sudan çıkmak istemedi.

Yaklaşık yarım saat yüzen ikiliden Ferhat Abidinoğlu denizden çıktıktan sonra şunları söyledi:
“Su harika, ilk anda kötü gibi duruyor ama şimdi çıkmak istemiyorum. Dışarısı soğuk içerisi daha sıcak dedi.” dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu