GündemManşet

BAŞKAN MEHMET KOCADON’DAN YENİ YIL MESAJI

Bodrum-Mehmet KocadonBodrum halkının ve tüm dünyanın yeni yılını kutlayan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, “Yeni yılda tüm dünyada barış tohumlarının ekilmesini tüm kalbimle diliyorum” dedi.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, yeni yıl öncesinde yayınladığı mesajında, 2016 yılının tüm vatandaşlara ve tüm dünyaya güzellikler getirmesini diledi. Barışın, huzurun, sağlığın ve mutluluğun egemen olduğu yepyeni bir yıl dileyen Başkan Kocadon, duygu ve düşüncelerini şu sözleriyle ifade etti:

“Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yeni yılla birlikte tüm dünyada, yaşadığımız ve ayak bastığımız her toprakta, barış tohumlarının ekilmesini tüm kalbimle diliyorum. Dünya barış topluluğu gibi yaşadığımız, Türkiye’nin dünyaya açılan en medeni yüzü ‘Bodrum’umuzun bu özellikleriyle yeni yılda da, tüm dünyaya örnek olmasını diliyorum. Bodrum bölgemizde daha çok turisti görmek amacıyla Bodrum’un özellikle yurt dışında tanıtılması konusunda, yıl içinde çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürdük. Yurt içinde ve yurt dışında özenle hazırladığımız ve büyük ilgiye sahne olan Bodrum standımız ile çok sayıda fuara katıldık. İlçemizde yerel, ulusal ve uluslararası çok sayıda etkinlik düzenledik ve destek verdik. Bodrum Belediyesi olarak yine 2015 yılı boyunca halkımıza ve Bodrum’a gelen misafirlerimize, özellikle nüfus oranının yoğunlaştığı yaz sezonunda en iyi hizmeti sunabilmek için var gücümüzle gece gündüz demeden, tüm ekiplerimizle adeta seferber olduk. İlçemizin kentsel kimliğini koruyarak yapmış olduğumuz çevre düzenlemeleriyle kentimizin daha da güzelleşmesini sağladık. Ayrıca alt yapısının ve yollarının daha sağlıklı olabilmesi için gerek kendi ekiplerimizle gerek çok sayıda kurumla koordinasyonlu bir şekilde çalışmalar yaptık. Bodrum yarımadamızın bütününde, bu özverili çalışmalarımız sayesinde edindiğimiz tecrübelerle 2016 yılında da hizmetlerimizi, çok daha iyi bir şekilde sürdüreceğiz.

Yepyeni bir yıl bizleri bekliyor. Huzurla yaşayacağımız, umutlarının peşinde giderken insanların hayatlarını kaybetmediği yeni bir yıl diliyorum. Birlik ve beraberlik içinde, hoşgörü ve saygı çerçevesinde, sevginin tüm dünyayı saracağına olan inancımla; çocuklarımızın sağlıkla, huzurla ve mutlulukla büyüyebilecekleri, yarınlara umutla bakabilecekleri bir dünyada yaşamak dileğiyle… Herkesin yeni yılını kutluyorum.”

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu