GündemHayatManşet

BODRUM SAĞLIK VAKFI, FUN TOWN’DA YAZA MERHABA DEDİ

Bodrum Sağlık Vakfı öğrenci ve velileri, Fun Town Yahşi Park’ta “Yaza Merhaba” pikniği yaptı.
Bodrum’un eğlence merkezi Ortakent’teki Fun Town Yahşi Park, bu kez de Bodrum Sağlık Vakfı öğrencileri ile velilerini ağırladı. BSV Turgutreis Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim gören hem minik hem de yetişkin engelliler, aileleriyle birlikte piknik yaptı, doyasıya eğlendi.
Pide Guru ve Fun Town sponsorluğunda gerçekleştirilen piknik etkinliğine katılan öğrenciler, veliler ve Bodrum Sağlık Vakfı personeli, gün boyu eğlence merkezindeki alanlarda keyifli vakit geçirdiler. Masa tenisi oynayan ve go kart yarışlarını izleyenlerin yanı sıra bazı minik vakıf öğrencileri de oyun parktaki oyun alanlarında eğlenme fırsatı buldu. Pide Guru’nun lezzetli pidelerinin yanında, velilerin getirdiği yiyeceklerle piknik keyfi de yapan yaklaşık 50 kişilik grup, daha sonra hareketli şarkılar eşliğinde dans etti.
Bodrum Sağlık Vakfı Müdürü İlknur Şengül, her yıl özgür plajda yaptıkları yaza merhaba pikniğini bu yıl Fun Town Yahşi Park Müdürü Yaprak Gökçe’nin davetiyle bu mekanda yapmaya karar verdiklerini belirterek “Çok güzel bir etkinlik oldu. Çocuklarımız çok güzel bir gün geçiriyorlar. Eğleniyorlar. Ortam çok güzel” diye konuştu.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu