AsayişGündemManşet

SALON ÖNÜNDE TARTIŞMALI KAZA…

Bodrum’da meydana gelen olayda kasksız ve abartılı egzoz ile yolda giden genç motosiklet sürücüsü polis memurunun müdahalesi ile kaza yaparak durabildi.

Olay önceki gün Gümbet Binnaz Karakaya Spor Salonu önünde gerçekleşti. Salonda oynanan bir karşılaşmanın devre arasında yaşanan olayda, salonda görevli polis memurları dışarıda bulunduğu sırada, Kartal Sokak üzerinden kasksız ve abartalı egzoz takılı motosikletiyle ilerleyen genç sürücüyü durdurmak istedi. Karşılaşmanın devre arası olması nedeniyle çok sayıda vatandaşın gördüğü olayda polis memurunun genç sürücüyü vurarak düşürdüğü iddia edilirken, polis memuru da motosiklet sürücüsünün kendine çarpmak üzere olduğunu belirtti. Motosiklet sürücüsünün tanıdıkları ile polis memuru arasında kısa süreli sözlü tartışmaların yaşandığı olayda, yaralı genç motosiklet sürücüsüne ilk müdahaleyi salonda maç için görevli sağlık personeli yaptı. Yaralı genç daha sonra ambulans ile Bodrum Devlet Hastanesine götürüldü.

Genç sürücünün yaralanmasına neden olan olay sonrası polis memuru ile bazı vatandaşlar arasında sözlü tartışmalar yaşanırken, motosikletli gence vurarak düşürdüğü iddia edilen polis memuru da kendisini savundu. Polis memuru, geçtiğimiz hafta Bitez’de motosiklet kazasında hayatını kaybeden genci hatırlatarak, sürücünün yavaş gitmesini söylemek ve geçtiğimiz günlerde kendisinin dur ihtarına uymayarak kaçtığı için önüne atladığını belirtti.

Kaza sonrası yaralanarak hastaneye kaldırılan genç sürücünün tedavisinin ardından taburcu edildiği öğrenilirken, gencin polis memurundan şikayetçi olmadığı öğrenildi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu