GündemManşetSiyaset

AK PARTİ BODRUM’DA GÖREV DEĞİŞİMİ

319cc2fa-c7f8-46b0-95bd-1027126bf97eAk Parti Bodrum’da 5 yıldır kadın kolları başkanlığı görevini yapmakta olan Fatoş Eraslan görevini yeni Kadın kolları başkanı Hülya Metin’e devretti.

Ak Parti Bodrum Kadın Kollarında 5 yıla yakın hizmet veren ve bu süreçte 5 seçimi ekibiyle birlikte başarıyla geçiren Fatoş Erarslan’a teşkilat mensuplarının yoğun ilgisi vardı.Fatoş Erarslan yaptığı konuşmada, “Biz ak kadınlar olarak her zaman bu büyük davaya hizmet etmekten ve milletimize hizmetkar olmaktan büyük bir onur büyük bir gurur duyduk. Partimize ve davamıza hizmet etmeye artık ana kademe sosyal işler başkanı olarak devam edeceğim. Bu vesile ile Hülya hanıma da bu kutlu görevde başarılar diliyor gözüm arkada kalmadan bayrağı kendisine devrediyorum. Kendisinin her zaman destekçisi olmaya devam edeceğim.”

İlçe başkanı Ömer Özmen, Fatoş Eraslan’a 15 Temmuz sürecinde tutulan demokrasi nöbetlerinde çekilmiş resimlerden bir fotoğraf hediye etmesi duygusal anların yaşanmasına sebep oldu. Özmen yaptığı konuşmada; “Fatoş başkanla yıllardır birlikte siyaset yaptık ve ana kademede de birlikte milletimize davamıza ve bodruma hizmet etmeye devam edeceğiz. Biz kadınlarımıza çok önem veririz ülkemizde kadınlara en çok önemi ve görevi veren partide de Ak Partimizdir. Biz Ak Teşkilatlar olarak verilen göreve her zaman talip olduk. Bütün arkadaşlarım da aynı düşünceyle her zaman hareket etmiştir. Şimdi kadın kollarımıza Hülya Metin hanımefendi başkanlık yapacak kendisi partimizde uzun yıllar görev yapmış tecrübeli bir siyasetçi. Bizde 2019 seçimlerine bu tecrübelerden de  faydalanarak artık Bodrum’u Ak belediyecilikle tanıştırmak istiyoruz. Bu değişimin partimize Bodrumumuza hayırlar getirmesini diliyorum,” dedi.

Görevi devralan Hülya Metin ise; “Bu büyük davaya ve bodruma hizmet etmek fırsatı olarak gördüğüm için bu göreve talip oldum. Yapacak çok işimiz var. Bodrum’un  Ak Partiye ihtiyacı var. Kadınlara en çok önemi veren parti Ak Partimizdir. Hedefimiz Bodrum’da da Ak Partimizi hep birlikte iktidara taşımak olacaktır. Yakında yönetimimizi de kurup biran önce sahaya inmek için sabırsızlanıyorum. Hizmetlerinden dolayı görevi devraldığım Fatoş hanıma ve değerli yönetimine şükranlarımı sunuyorum. “ dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu