GündemManşetSpor

TNİS TAKIMI BİR YAŞINI KUTLADI

SAMSUNG CSC

Bodrum’da geçtiğimiz yıl kurulan “Delfi Arena Masa Tenisi Takımı” 1’inci yaşını kutladı.

Geçtiğimiz yıl kurulan “Delfi Arena Masa Tenisi Takımı” kısa bir süre önce kurulmasına rağmen başarılarıyla adından söz ettiriyor. 40 kişilik ekiple Süper Lig, 1. Lig ve Dostlar liginde mücadelesini sürdüren Delfi Arena, oynadığı liglerde şampiyonluklar hedefliyor.

“Delfi Arena Masa Tenisi Takımı” 1’inci yaşını Delfi Otel’de kutladı. Bu özel günde pasta kesen takım oyuncuları günün anısına bir de hatıra fotoğrafı çektirdi.

Delfi Arena Masa Tenisi Takımı kurucularından Mehmet Dağoğlu, takımın 1’inci yaşını kutlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi:

“Geçen yıl kurduğumuz ve 3-5 kişiyle başladığımız Delfi Arena Masa Tenisi Takımı’nın bu akşam 1’inci yaşını kutladık ve bu özel günün anısına bir pasta kestik. Yaklaşık 40 kişilik bir grup kurduk ve masa tenisine olan ilgiden dolayı sayımız her geçen gün daha da artıyor. Delfi Arena Takımı şu anda 1. Ligde lider. Biz 3 ayrı ligde mücadele veriyoruz. Dostlar Ligi, 1. Lig ve Süper Lig. Yani her kategoride oyuncumuz var ve kış döneminde çok keyifli maçlar çıkarıyoruz. “

Masa tenisi sporunun Bodrum’da gün geçtikçe ilgi görmeye başladığını dile getiren Dağoğlu, Bodrum’da yaşayan herkesi bu sporu oynamaya davet ederek şu sözlere yer verdi:

“Bodrum’da masa tenisinde mücadele eden 17 takım var. Yalıkavak, Gümüşlük, Kadıkalesi gibi bölgelerden takımlar masa tenisinde mücadele veriyor. Güzel bir aile ortamında spor yapıyoruz. Aynı zamanda güzel dostlukların kurulduğu rekabet ortamı da var. Ben Bodrum’da böyle bir etkinliğin önderliğini yaptığım için çok mutluyum. Tüm takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Her gün 09.00 – 12.00 saatleri arasında antrenmanlarımız oluyor. Delfi Arena Takımı şampiyonluk hedeflerine ulaşmak için mücadele veriyor. Ben Kent TV aracılığıyla Bodrum’da yaşamını sürdürenlere herkese seslenmek istiyorum; spor yapmak isteyen herkes masa tenisini tercih etsin, çok güzel bir spor. Şu anda Bodrum’da masa tenisi oynayan 600’e yakın kişi var. Bu arkadaşlarla maçlar yapmak, kaynaşmak gerçekten çok keyifli. Herkesi bizim takımımıza veya başka masa tenisi takımlarına bekliyoruz. Spor güzeldir, sağlıktır.”

Özel bir bankada çalışan 2 çocuk annesi Fulden Köroğlu da masa tenisi liglerinde mücadele etmek çok keyif aldığını dile getirdi. Köroğlu şunları söyledi:

“Masa tenisini üniversite öğrencisiyken oynamıştım. Burada da bir masa tenisi ligi olduğunu bir arkadaşım aracılığıyla öğrendim. Antrenmanlara başladım ve şu an Delfi Arena ve Venüs takımlarında oynuyorum. Yoğun tempolu ve stresli bir işte çalışıyorum ama buraya geldiğimde stresim azalıyor, kafam dağılıyor. Güzel bir ortamımız var. Hem spor yapıyoruz hem de sosyal faaliyetlerde bulunuyoruz.”

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu