GündemManşet

TARIM ORMAN-İŞ SENDİKASI’NDAN TEŞEKKÜR

tarim orman is sendikasindan bodrum belediyesine tesekkur (1)Tarım Orman-İş Sendikası Genel Başkanı Şükrü Durmuş ve yönetim kurulu üyeleri, Bodrum Belediyesi’ni ziyaret ederek düzenlenen çalıştaya ev sahipliği yapan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a ve ekibine teşekkür etti.

Bodrum Belediyesi’nin ev sahipliğini yaptığı, Cumhuriyet Halk Partisi Bilim Yönetim ve Kültür Platformu ve Tarım Orman-İş Sendikası işbirliğinde düzenlenen “Türkiye’deki Ormancılık Politikalarının Toplumsal Yansımaları ve Orman Köylüleri Üzerindeki Etkileri Çalıştayı” sona erdi. Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin de destek verdiği, 29 – 30 Aralık tarihlerinde The Marmara Bodrum Otel’de gerçekleşen çalıştay sonrası Tarım Orman-İş Sendikası Genel Başkanı Şükrü Durmuş ile Tarım Orman-İş Sendikası Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Özer ve Medet Yücel, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Altındağ’ı makamında ziyaret etti.

Şükrü Durmuş, ziyaretlerinde başta Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon olmak üzere Belediye Başkan Yardımcılarına ve organizasyonda emeği geçen tüm Bodrum Belediyesi çalışanlarına vermiş oldukları destekler için sembolik bir hediye sunarak teşekkür etti.

Sendika yöneticileri, ziyaret sonunda İsmail Altındağ ile birlikte makamda hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu