GündemMagazinManşet

DEMET AKALIN HALK PLAJINDA

????????????????????????????????????

Bodrum’da kızı Hira için yüksek fiyatlara loca kiraladığı söylenen ünlü pop sanatçısı Demet Akalın halk plajında ortaya çıktı.

Bodrum’da tatil yapan Demet Akalın ve kızı Hira ile birlikte Torba’da bulunan halk plajında objektiflere takıldı. Ramazan ayını Bodrum’da geçiren Demet Akalın kızı Hira ile birlikte Torba koyun’da bulunan halk plajında denize girdi. Kızyla beraber denizde serinleyen Akalın güneşin denizin ve kumun keyfini doyasıya çıkardı. Sahilde kız Hira ile bir süre vakit geçiren Akalın daha sonra yanındaki dostları ile birlikte sahilden ayrıldı.

Arabaya binerken gazetecilerin sorularını yanıtlayan Akalın dün çıkan her gün deniz kenarından bin liraya loca kiralıyor haberlerine de yanıt verdi. 3 ay boyunca Bodrum’da olacağını ifade eden Akalın “gittiğimiz her yerde bizi ağırlıyorlar. 3 ay boyunca Bodrum’dayım bütün işlerimi buradan halledeceğim. Ramazan’dan sonrada Bodrum’dayım. 3 Ay boyunca her gün bin TL. verirsek sahil kenarına kazancımızı yatırmış oluruz dedi. Bodrum’da çok işim var diyerek te yeni girişimleri bulunacağına dair yeşil ışık yakan Akalın daha sonra kızı Hira ve dostlarıyla birlikte plajdan ayrıldı.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu