GündemManşet

GAZETECİ GÜNGÖR DALAY SEVENLERİNİ KORKUTTU

Bodrum Aktüel Dergisi imtiyaz sahibi gazeteci Güngör DalayBodrum Aktüel Dergisi imtiyaz sahibi duayen gazeteci Güngör Dalay, dün geçirdiği rahatsızlık nedeni ile Özel Bodrum Hastanesinde tedavi altına alındı.

Bodrum Aktüel Dergisi imtiyaz sahibi 71 yaşındaki duayen gazeteci Güngör Dalay dün akşam saatlerine doğru rahatsızlanarak Özel Bodrum Hastanesinde tedavi altına alındı.

Gazeteci Güngör Dalay’ın rahatsızlandığı haberini alan meslektaşları bugün hastanede kendisine  bir ziyaret gerçekleştirdi. Yaşadığı rahatsızlık nedeni ile konuşmakta zorlanan gazeteci Güngör Dalay, meslektaşları ile yazışarak ve eşi Selmin hanımın yardımı ile durumu hakkında bilgi vermeye çalıştı.  Ziyaretten dolayı oldukça mutlu görünen Dalay, zaman zaman duygusal anlar yaşadı.

Özel Bodrum Hastanesi Yönetim Kurulu başkanı Dr. Abdullah Servet, gazeteci Güngör Dalay’ın durumu ile ilgili şu değerlendirmeleri yaptı “Hastamız yüksek tansiyon ve konuşmada bozukluk şikayetleri ile hastanemize başvurdu. Kulak, burun, boğaz yönünden ses tellerinde bir patoloji tespit edilmedi. Çekilen beyin MR’ında kılcal damar düzeyinde tıkanıklık tespit edildi. Hiper tansiyon ve bu kılcal damarlar yönündeki tedavisi devam ediyor. Bu tedavi bir süre daha devam edecek. Daha son sonra MR kontrolü yapacağız. Şu anda kötüye giden bir durum yok.  Cuma günü çekeceğimiz MR sonrası hastanede ne kadar kalacağına karar vereceğiz. “ dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu