AsayişGündemManşetTurizm

JANDARMA 24 SAAT GÖREV BAŞINDA

Bodrum İlçe Jandarma Komutanlığı10 günlük Kurban bayram tatili nedeniyle Bodrum’da güvenlik en üst düzeye çıkarıldı. Jandarma ekipleri gingerlarla sahillere indi, maket jandarma araçları uygulama noktalarına konuldu.

Jandarma ekiplerinin bu uygulaması tatilcilerden tam not aldı. Bodrum İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından jandarma sorumluk bölgesindeki ekiplere ginger dağıtıldı. Güvenlik önlemlerinin arttırıldığı ilçede jandarma ekiplerini 3 tekerli ginger ile gören tatilciler meraklı gözlerle ekipleri inceledi.

Ekipler, plajlar ve yürüyüş alanlarında ginger ile dolaşarak güvenliği üst düzeye çıkardı. Bayram tatili boyunca Turgutreis, Gündoğan, Göltürkbükü ve Gümüşlük sahilinde ve turistlerin yoğun olduğu bölgelerde ikişerli gruplar halinde gingerlı jandarma ekipleri devriye atacağı öğrenildi.

Yaklaşık 1,5 milyon turistin geldiği Bodrum’da güvenlik önlemi artırılması nedeniyle jandarma ekipleri bazı bölgelere maket jandarma araçları koyarak tedbir aldı. 24 saat görev yapacak ekipler bazı jandarma noktalarına gerçeğinin bire bir aynısı maket jandarma araçları koydu. Bayram tatilinde hız nedeniyle olası kazaları önlemek amaçlı yapılan uygulama vatandaşlar tarafından tam not aldı.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu