GündemManşet

KAYMAKAMDAN KUTLAMA MESAJI

Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet GödekmerdanBodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan yeni yıl kutlama mesajı yayımladı.

Mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Kaymakam Gödekmerdan’ın yeni yıl kutlama mesajında şu ifadelere yer verildi:

“Milletçe birlik ve beraberlik içerisinde hepimizin birbirimize kenetlenmiş, daha güçlü bir ülke olarak, geleceğe daha güvenle bakarak, yeni bir yıla girmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 2015 yılının muhasebesini yaparken 2016 yılının da en iyi şekilde geçmesi için hangi adımların atılması gerektiğini düşünmek, yeni beklentilerle, yeni umutlarla dolu yeni bir yıla girerken millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde daha büyük heyecanlar yaşayarak, ilçemizi ve ülkemizi çok daha aydınlık yarınlara hep birlikte taşıyacağız. Bu duygu ve düşüncelerle bütün Bodrumlu hemşehrilerimin yeni yılını kutluyor, 2016 yılının ülkemiz ve ilçemiz için esenlik, sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu bir yıl olması temennisiyle Bodrumlulara selam ve saygılarımı sunuyorum.”

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu