EkonomiGündemManşet

BODRUM’DA GENÇ İŞ İNSANLARI BİR ARAYA GELDİ

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

Bodrum’da bir grup iş insanının bir araya gelerek yaptığı işleri tanıtmak, fikir alışverişinde bulunmak , tavsiyeler almak ve eğlenmek için organize edilen “Biz Gençler Birşey Düşündük”, Bodrum’da gerçekleştirildi.

Bodrum Sanayici ve İş Adamları Derneği (BESİAD) tarafından düzenlenen etkinlik, Bodrum Belediyesi Hakan Aykan Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Etkinlikte genç iş insanları kurdukları stantlarda yaptıkları işleri sergiledi.

Özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte konuşan BESİAD Başkan Yardımcısı Emre Köroğlu, etkinliğin BESİAD’ın projelerinden bir tanesi olduğunu söyledi.

Bu etkinliğin kendileri için çok önemli olduğuna dikkati çeken Köroğlu, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Bugün buraya yetişmek için uzun bir yol yaptım. 500 kilometre yoldan geliyorum. BESİAD olarak bu sene başlatmış olduğumuz genç BESİAD projemizin ilklerinden bir tanesi bu etkinlik. Bizim için çok değerli bir etkinlik. Umarım bundan sonraki çalışmalarda daha büyüyerek bütün gençlerin içerisine aldığı bir kültür merkezi haline gelmesini ümit ediyoruz” dedi.

Biz Gençler Birşey Düşündük etkinliği öncülerinden Senay Güzelsoy da, etkinliğin amacının genç iş insanlarının bir arada olmasını sağlamak olduğunu anlatarak, şunları söyledi:

“Genç iş insanlarının başarı hikayelerini tanıtımını yapmak istiyoruz. Yılbaşı eğlencesi tadında, kermes tadında bir gün geçirmesini umut ediyoruz. Umarım bu bir gelenek haline gelir ve bundan sonra hep böyle devam ederiz. Bu ilk etkinliğimiz. Bu etkinliğe katılmanın herhangi bir şartı yok. Sadece iş insanları olması, yeni işlerini kuran Bodrum’da yaşayan herkes katılabilir. Stantlarda ürünlerimiz satışa sunulacak. Yılbaşında özel indirimlerimiz de var. Bütün stantlarımızda tanıtımlar ve satışları görüp alışveriş yapılabilecek” dedi.

Akşam saatlerinde başlayan etkinliğin gece geç saatlere kadar devam edeceği bildirildi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu