AsayişGündemManşet

USLANMAZ TACİZCİ YENİDEN TUTUKLANDI

Bodrum’da 21 yaşındaki Tuğçe Ç’i 1,5 yıldır taciz ve tehdit ettiği suçlamasıyla yaklaşık 2 ay önce tutuklanan 46 yaşındaki Nurettin Ş., tahliye edilmesinin hemen ardından yeniden gözaltına alındı. Mahkemeye sevk edilen uslanmaz tacizci tutuklandı.

Ortakent’te esnaflık yapan 46 yaşındaki Nurettin Ş. adlı şahıs aynı mahallede yaşayan Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 4. Sınıf öğrencisi 21 yaşındaki Tuğçe Ç.’i taciz ve tehdit ettiği gerekçesiyle 2 ay önce tutuklanmış, davanın birkaç gün önce görülen duruşmasında yurtdışına çıkış yasağı konularak adli kontrol şartıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmasına karar verilmişti. Elektronik kelepçe de takılacak şahsın, Tuğçe Ç.’e 200 metreden daha fazla yaklaşması durumunda yeniden tutuklanmasına karar verilmişti.

Nurettin Ş., cezaevinden çıkar çıkmaz Tuğçe’yi yeniden taciz etmeye başladı. Nurettin Ş., sosyal medya hesabından tacizlerini sürdürerek şu ifadeleri kullandı:

“Gözlerine kurban olduğum. Bir süre tatil yapıcam. Mesajın devamı annene. Emine sultan, beni rezil etmek isterken kızınla resimlerimiz internete düştü ya. Kızınla bir ömür nikahladılar bizi. Allah hepsinden razı olsun. Kızının ve benim resmim bir ömür boyu internette kalacak. Benden başka kazını alacak adamın karşısına çıkacak. Kızını alan ya namussuz olacak ya da kızına kötü niyetle yaklaşacak. Akıllı olun ekimin yedisinde ödül alıcam. O zaman dünyanın en mutlu çifti olucaz inşallah. Beni orda zannetmeyin. O İzmir k….den gelin gelmiş Yozgat kaşarına söyle intikam istesemiyorum. Onun da kızı var unutmasın. Bir leke kızının hayatını karartır. Yeter artık kızınla aramızı bozmaktan vazgeçsin. Kızınla beraber Aydın’a gidin. Benim hakim ve başsavcıya ne yaptığımı kızına sor. Akıllı olun sabredin. Elinden öpüyorum.”

Nurettin Ş.’nin, kendi dükkanında da genç kız hakkında çeşitli sözler sarf ettiği kaydedildi. Bunun üzerine Tuğçe Ç., 2 tanıkla yeniden şikayetçi oldu. Genç kızın şikayeti üzerine Nurettin Ş., polis ekiplerince gözaltına alındı. Şahıs bugün öğleden sonra yeniden adliyeye sevk edildi.  Hakim karşısına çıkarılan Nurettin Ş. tekrar tutuklandı.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu