AsayişEkonomiGündemManşet

BESİAD’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

BESİAD Yönetim Kurulu, Bodrum Sahil Güvenlik Karakol komutanlığına gelen Yzb. Utlu MERAL ‘ i ziyaret ederek Mavi Vatan görevinde başarılar diledi.

Bodrum için katkı sağlayacak işler yapmak istediklerini belirten Yzb. Utku MERAL , sadece denetleyen ve ceza kesen bir kurum olmaktan başka Bodrum için yapıcı projeler gerçekleştireceklerinden de bahsetti.

BESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Engin KAPLAN; Şahsının ve BESİAD’ın ellerinden gelen her türlü desteği vermekten büyük onur duyacağını ifade etti.

BESİAD’ın ziyareti Bodrum İlçe Emniyet Müdürü görevine gelen Mete DURUKAN ile devam etti.

BESİAD Yönetim Kurulu, Bodrum bölgesine olan hakimiyeti ve verdiği hizmetler ile tanıdığımız DURUKAN’ a yaptığı ziyaretle hem başarı dileklerini sundu hem de desteklerini paylaştı.

Bodrum’a katkı yaratmak adına yapılabileceklerin de konuşulduğu ziyarette Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Mete DURUKAN Covid 19 sürecinde BESİAD’ın verdiği desteklere de değindi.

Engin Kaplan “Elimizden geldiği sürece her zaman destek olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Toplu fotoğraf çekimlerinin ardından ziyaretler sona erdi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu