EkonomiGündemManşet

İSTİHTAM SEFERBERLİĞİNDE ODALAR GÜÇ BİRLİĞİ YAPTI…

İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube ve Bodrum Ticaret Odası Olağan Meclis toplantıları İMEAK DTO Bodrum Meclis salonunda yapıldı.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet KOCADON ve İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanı Tamer KIRAN’ın da katıldığı toplantıda, BODTO ve İMEAK DTO Bodrum Şube Meclis gündemlerinin öncesi istihdam seferberliği hakkında bilgilendirme yapıldı.

Birçok STK ve odanın katılımıyla gerçekleşen toplantıda, Muğla İşkur Müdürü İlyas SARIYERLİ, Milas İşkur Müdürü Levent KARATAŞ ve Muğla Sosyal Güvenlik İl Müdürü Ahmet EKECAN tarafından aktarılan bilgiler ilgi ile karşılandı.

Yapılan bilgilendirme toplantısının sonrasında BODTO ve İMEAK DTO Bodrum Şube Meclis gündemlerine geçildi. İki odanın da Bodrum sorunları ve çözüm önerilerinde bilgi alışverişinde bulunduğu toplantı, İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanı Tamer KIRAN ve İMEAK DTO Bodrum Şube Başkanı Orhan DİNÇ’in, BODTO Başkanı Mahmut Serdar KOCADON’a hediye vermeleri ile son buldu.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu