GündemMagazinManşet

İMPARATOR HAYRANLARINA ÇİĞKÖFTE İKRAM ETTİ

Bodrum’a tatile gelen ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses sabah kahvaltılarından bal, kaymak ve acuka yiyerek sağlıklı beslendiğini söyledi. Hiçbir hayranını kırmayan ünlü sanatçı herkesle fotoğraf çektirdi.

Bodrum’daki evine gelen İbrahim Tatlıses sahilde yürüyüş yaptı. İnsanlarla sohbet eden ünlü sanatçı daha sonra Bitez mahallesindeki Tatlıses çiğköfte’ye giderek akrabalarıyla uzun süre sohbet etti. Sabah kahvaltılarından kaymak, bal ve acuka yiyerek sağlıklı beslendiğini anlatan Tatlıses İşletme sahibi Orkan Çömlekçi ile de bol bol sohbet etti.  Esnaf olmanın sırlarını da Çömlekçi ile paylaşan Tatlıses en önemli olan şey müşteriyi memnun etmektir diyerek önce insan sağlığı daha sonra müşteri memnuniyeti olduğunu anlattı.  Bu ikisini birleştirirsen ticaret konusunda başarılı olunduğunu da sözlerine ekledi.  Çiğköfteciye doluşan hayranları ise Tatlıses’le fotoğraf çektirmek istedi. Hiçbir hayranını da kırmayan ünlü sanatçı herkesle teker teker fotoğraf çektirdi. Bugün fotoğraf kabul günüm herkes ile fotoğraf çektireceğim diyen ünlü sanatçının neşeli olduğu da dikkatlerden kaçmadı. Fotoğraf çektirdiği hayranlarına çiğköftede ısmarlayan Tatlıses’inde bol bol çiğköfte yediği öğrenildi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu