GündemMagazinManşet

KAHRAMANOĞLU BODRUM’DA TOPRAĞA VERİLDİ

pageFelsefeci, aktivist, insan hakları savunucusu ve ILGA (Uluslararası Lezbiyen ve Gey Birliği) eski başkanı Kürşad Kahramanoğlu’nun cenazesine ünlüler akın etti.

Bir gazetede köşe yazarlığı yapan Kürşad Kahramanoğlu 1999’dan itibaren 7 yıl ILGA (Uluslararası Lezbiyen ve Gey Birliği) başkanlığı yaparak örgütün tarihinde en uzun süre başkanlık yapan isim olarak adını duyurmuştu. Dün sabaha karşı Bitez’deki evinde vefat eden Kahramanoğlu için bugün öğle namazının ardından Bitez Kaynak camiinde bir cenaze töreni düzenlendi. Kahramanoğlu’nun cenaze Törenine ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu, Şenay Gürler, İpek Bilgin, Deniz Türkali, ünlü bilardocu Semih Saygıner, ünlü şarkıcı Zeynep Casalini, ailesi ve çok sayıda arkadaşı katıldı.

Cenaze namazının ardından en yakın arkadaşı Andrew Lowrey Kahramanoğlu hakkında kısa bir konuşma yaptı. Ünlü isimlerin akın ettiği tören sonrası Kürşad Kahramanoğlu Bitez mezarlığında toprağa verildi.

Öte yandan Ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu ve şarkıcı Zeynep Casalini’nin gözyaşları dinmedi. Bir yandan aileyi teselli eden Bozoklu ve Casalini bir yandan ise hıçkıra hıçkıra ağladı.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu