GündemManşetSpor

YENİ YELKENCİLER DENİZE AÇILDI

yelken kursu-bodrumOkulların tatile girmesiyle birlikte öğrenciler için bir çok farklı kurs açılırken, Bodrum Belediyesi Bodrumspor’un yelken kurslarına katılan öğrenciler yelkenle denize açılmanın heyecanını yaşıyor.

B.B. Bodrumspor Yelken Şubesi antrenörleri tarafından Bodrum’da yaşayan ve yaz tatillerini Bodrum’da geçiren öğrenciler için verilen kurslarda yeni yelkenciler ilk kez yelken yapmanın heyecanını yaşıyor.

Yelken yaz kurslarına katılan minik deniz sevdalılarına yelken dışında çevre bilincinide öğreten antrenörler, gün boyu yeni sporcularla yakından ilgileniyor.

Yaz boyunca 6 dönem açılacak kurslardan ilkinde, 25 optimist, 5 laser olmak üzere 30 öğrenci ilk kez yelken ile denize açılırken, yelken tecrübeli diğer sporcularda yeni yelkencilere bilgilerini aktarıyor.

2 Haftalık eğitimlerin sonunda sertifikalarını alacak yeni yelkenciler gösterdikleri performanslara göre de B.B. Bodrumspor’un sporcusu olarak Bodrum’u ulusal ve uluslararası yarışlarda temsil etme fırsatını yakalayacak.

30 Haziran’da bitecek birinci dönem kursunun ardından 3 Temmuzda yeni dönem başlayacak.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu