GündemManşetSpor

‘YAZ FUTBOL OKULU’ BAŞLIYOR

yaz_futbol_okuluBodrum Belediyesi Bodrumspor Kulübü tarafından her yaz açılan ‘Yaz Futbol Okulu’ bu sene 19 Haziranda başlıyor.

 Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri B.B.Bodrumspor’un Gümbet dolgu alanında bulunan tesislerinde başlayacak olan Yaz Futbol Okulu 2 grup halinde gerçekleştirilecek. 2007-2010 Doğumlu çocukların katılabileceği yaz futbol okulunda antrenmanlar belirtilen günlerde 18:30 ve 19:30 saatlerinde başlayacak. Yaz futbol okuluna katılacak öğrencilere ilk olarak temel futbol bilgisi öğretilerek, fiziksel gelişimlerine katkı sağlayacak antrenmanlar yaptırılacak. Yaz Futbol Okulu süresince devam edecek antrenmanlarda yetenekli olan öğrenciler ise B.B. Bodrumspor alt yapısında forma giyme şansı bulacak.

 Yaz boyunca devam edecek yaz futbol okuluna Bodrum dışından tatile gelen öğrencilerinde katıldığı öğrenilirken, kayıtlarında yaz boyunca devam edeceği bildirildi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu