GündemManşetTurizm

BODRUM, ADANALILAR İLE BULUŞTU

tir adanada (4)Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı Anadolu Turu kapsamında Hatay’ın ardından Adanalı misafirlerini ağırladı.

Bodrum’un tarihini, kültürel yapısını ve doğal güzelliklerini tanıtmak amacıyla Bodrum’dan yola çıkan Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı, Edirne’den Kars’a birçok ilde misafirlerine Bodrum’un eşsiz özelliklerini bilinmeyen yönleriyle anlatmaya devam ediyor.

Yola çıktığı günden bugüne 24 şehre uğrayan Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı, Adana Uğur Mumcu Meydan’ında misafirleriyle buluştu. Bodrum’un sıcaklığı gibi güneşli bir günde ziyarete gelen Adanalılara, Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı Koordinatörü Fikret Hıdır ve görevli personeller tarafından proje ve Bodrum hakkında bilgiler verildi. TIR’ı gezen vatandaşlar üç boyutlu tanıtım filmini de izledi.

Adanalının yanı sıra Adana TÜRSAB Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Murat Şirin ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ını ziyaret ederken Fikret Hıdır da misafirlere TIR’ı gezdirerek Bodrum ve proje hakkında bilgiler verdi.

Çukurova’da Adanalılarla buluşmaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Hıdır, “Tanıtım çalışmalarımızı, Uğur Mumcu Meydanı’ndaki tarihi Adana Garı önünde sürdürüyoruz. Yüzlerce Adanalı ile bir araya gelme şansımız oldu. Bizleri yalnız bırakmayan Adanalılara ve Adana TÜRSAB BYK’ya çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

TIR’ı ziyaret eden misafirlere Bodrum’un simgesi olan Bodrum mandalinasından üretilen kolonya, lokum ve gazoz ikram edilerek tanıtım broşürleri ve kitapçıkları verildi. 6-7 Mayıs tarihlerinde Adana Uğur Mumcu Meydan’ında olacak Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı 7 Mayıs Pazar akşam saatlerinde Mersin’e geçecek ve 8 ve 9 Mayıs’ta Mersinliler ile buluşacak.

30 ile gitmesi planlanan Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı bugüne kadar Aydın,  İzmir, Balıkesir, Eskişehir, Bursa, Çanakkale, Edirne, Tekirdağ, İstanbul, Kocaeli, Zonguldak, Bartın, Samsun, Ordu, Trabzon, Rize. Artvin, Kars, Erzurum, Sivas, Malatya, Diyarbakır, Hatay, Adana’ya gitti. TIR, Adana’nın ardından Mersin, Kayseri, Ankara, Konya, Antalya ve Denizli illerini de ziyaret ederek Bodrum’u anlatacak.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu