REKLAM ALANI

Bodrum Time | Bodrum Güncel Haberleri

bilnet

AK PARTİ AKBULUT’U ZİYARET ETTİ

bodrum time
AK PARTİ AKBULUT’U ZİYARET ETTİ
83
31 Mart 2017 - 13:17
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ak Parti Akbulut’u ziyaret etti foto 2Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Ak Parti Menteşe İlçe Başkanı Erdoğan Ünal, Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Cengizhan Güngör ve Ak Parti Medya ve Tanıtım Başkanı Can Çimen Muğla Gazeteciler Cemiyeti(MGC) Başkanı Süleyman Akbulut’u makamında ziyaret etti. Ziyarette siyasiler ile basın arasındaki ilişkiler değerlendirildi.

Ziyarette konuşan Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Süleyman Akbulut, göreve geldikleri ilk günden itibaren kurum olarak siyasi partilere karşı eşit mesafelerini koruduklarını dile getirdi.

Akbulut, “Muğla Gazeteciler Cemiyeti kentin en köklü basın meslek kuruluşudur. 1989 yılında kurulan cemiyeti devraldığımız günden bu yana hiçbir basın çalışanını kategorize etmedik. Çünkü MGC il genelindeki tüm basın çalışanlarını tek çatı altında toplayan bir cemiyettir” dedi.

“MGC TEMSİLİYET HAKKINA İNANIR”

MGC Başkanı Süleyman Akbulut, “Ayrıca Muğla Gazeteciler Cemiyeti temsiliyet hakkına inanır. Bu inanç doğrultusunda cemiyetimiz hiçbir siyasi partinin arka bahçesi değildir. Ülkemizin bekası için görev ve sorumluluklarımızın farkındayız. Çünkü Türkiye’de siyasi açıdan kaygan bir zemin var. Her kuruluştan Türkiye’de iki tane bulunuyor. Bu kuruluşlar sizi bir siyasi oluşumun içine çekmeye çalışabiliyorlar. İki farklı görüşü temsil eden bu kuruluşlardan etkilenmeden çalışıyoruz. Gazetecileri temsil eden bir cemiyet olarak hiçbir siyasi partinin arka bahçesi olmayız. Bizim yarışımız kendimizle” dedi.

“15 TEMMUZ’DA BASININ ÖNEMİ ANLAŞILDI”

Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete ise göreve bir yıl önce geldiklerini, yoğun gündem sebebiyle ziyaretlere yeni başlayabildiklerini dile getirdi. Mete, “Siyasileri halka, halka siyasileri anlatan gazeteciler çok önemli bir konumdalar. Bu anlamda Muğla basını bizim için çok önemli. Zaten 15 Temmuz sürecinde basının önemi çok iyi anlaşıldı. Biz basın olmadan, basın da biz olmadan var olamaz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. İmtiyaz Sahibi : Selda KIZIL Web Tasarım : UÇARSOFT

gaziantep escort

tipobet giriş