GündemManşetTurizm

TANITIM TIRI AYDIN’DAN SONRA İZMİR’DE

bodrum_tanitim_tiri_izmirde (6)Eşsiz Bodrum’un güzelliklerini anlatmak üzere İzmir’e giden Tanıtım TIR’ı, Gündoğdu Meydanı’nda İzmirli vatandaşlarla buluştu.

Bodrum tanıtım çalışmalarının ikinci bölümü İzmir’de gerçekleştiriliyor. İzmir Gündoğdu Meydanı’nda misafirleriyle buluşan TIR, İzmirli vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü. Vatandaşlar TIR’a gelerek Bodrum’un yaz sezonu öncesinde bilgiler aldı. Bodrum panosunun önünde hatıra fotoğrafı çektiren misafirler, Tanıtım TIR’ının içindeki Bodrum fotoğrafları sergisini de ilgiyle gezdi. Bodrum’un 3 boyutlu görüntülerini izleyenler ise Bodrum’a bir kez daha hayran kaldıklarını belirtti.

Bodrum Tanıtım TIR’ına ziyarette bulunanlara Bodrum mandalina lokumu, gazozu ve kolonyası ikram edilirken broşürler ve tanıtım kitapçıkları da verildi.

Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı Koordinatörü Fikret Hıdır, İzmir’de vatandaşların Bodrum Tanıtım TIR’ını ilgiyle karşıladıklarını belirterek, “Bodrum Tanıtım TIR’ımız İzmir ziyaretimizde vatandaşların büyük bir ilgisiyle karşılaşıyor. Daha ilk gününde bile çok güzel hatıralar bırakan İzmirli vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu.

 

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu