GündemManşet

BODRUM’DA ZABITA ÇALIŞTAYI

Bodrum Belediyesi Zabita Calistayi (1)Bodrum Belediyesi Zabıta Çalıştayı, Konacık’taki Herodot Kültür Merkezi’nde başladı.

Bodrum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü ile Özel Kalem Müdürlüğü Kalite Yönetim Sistem Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen Zabıta Çalıştayına toplam 200 zabıta personeli katılıyor. Çalıştayın açılışına katılanlar arasında ise Bodrum Belediyesi Kalite Yönetim Sistem Koordinatörü Hüseyin Çakaloğlu, Zabıta Müdürü Tanju Aksu, Yazı İşleri Müdürü Zerrin Gürses başta olmak üzere ilgili birim sorumluları yer aldı.

Zabıtanın belediyenin sahadaki yüzü olduğunu belirten Kalite Yönetim Sistem Koordinatörü Hüseyin Çakaloğlu, “Bu yüzden teşkilatın arasında sinerji oluşturmak çok önemli. Kurumsal yapımızın güçlenmesi ve hizmet kalitesini en üst düzeye çıkartmak amacıyla bu çalıştayı gerçekleştirmeye karar verdik. Herkese başarılar diliyorum.” dedi.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Eğitim Uzmanı Zeynep Tuncel’in moderatörlüğünde yürütülen çalıştayda mevcut Zabıta Yönetmeliği ve Kabahatler Kanununu konuşulacak. Çalıştayda Bodrum’daki uygulamalar çerçevesinde katılımcılarla fikir alışverişi ve analizlerde de bulunularak teşkilat yapısı içindeki sistem ve uygulamalarda sinerji oluşturulması hedefleniyor.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu