GündemManşetSpor

ORTAKENTSPOR FORMA HEDİYE ETTİ

Ortakentspor forma hediye etti (7)Ortakent-Yahşi Gençlik ve Spor Kulübü yöneticileri ve sporcuları, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u  ziyaret etti.

Bodrum Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Ortakent-Yahşi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Erdem Aydın, kulübün çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Muğla Süper Amatör Lig’de dördüncü sırada olduklarını söyleyen kulüp başkanı Erdem Aydın, desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a teşekkür etti. Takımdaki genç oyuncuların oldukça azimli ve istekli olduklarını da belirten Aydın, “Genç futbolcularımızın kendilerine örnek aldıkları, üçüncü ligdeki gururumuz Bodrumsporumuza da başarılarının devamını dilerim.” dedi.

Başkan Mehmet Kocadon ise Bodrumspor’un üçüncü ligde lider olmasından ve mahalle takımlarının liglerindeki inançlı ve azimli mücadelelerinden dolayı  gurur duyduklarını ifade ederek, “Erdem Başkanımın da dediği gibi mahalle takımlarımızın ekonomik bütçeleri oldukça kısıtlı. Hatta yok denecek kadar az. Bodrum Belediyesi olarak spor etkinliklerine, imkanlarımız doğrultusunda destek olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Ziyaret sonunda Ortakent-Yahşi Gençlik ve Spor Kulübü Futbol Takım Kaptanı Mustafa Balcıoğlu, üzerinde “Mehmet Kocadon” yazılı “48” numaralı formayı, Başkan Kocadon’a hediye ederek tüm takım arkadaşları olarak kendisine teşekkür etti.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu