GündemKültür SanatManşet

ANKARA’YA BODRUM ÇIKARMASI

SONY DSC9.Ege İlleri Tanıtım Günleri Fuarı, 10 Kasım Perşembe günü Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde açıldı. T.C. Bodrum Ticaret Odası fuarda Bodrum standı ile yer aldı.

2016-2017 hedef yurtiçi fuarlarına Ege İlleri Tanıtım Günleri’ni de ekleyen T.C. Bodrum Ticaret Odası (BODTO), Bodrum Mandalinasından üretilen özgün ürünleri bu sefer de Ankara’da tanıtma fırsatı buldu. Büyük ilgi gören ve marka değeriyle her zaman göz önüne çıkan Bodrum standını ilk ziyaret eden isimler arasında bulunan Muğla Valisi Amir Çiçek, stand hakkında bilgi aldı ve Bodrum mandalina gazozunu tattı.

BODTO’yu temsilen fuara katılan Genel Sekreter Prof. Dr. Fuat Önder’in ev sahipliğindeki standı ziyaret eden isimler arasında, T.C. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Muğla milletvekilleri Nihat Öztürk ve Mehmet Erdoğan, MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, İlçe Başkanı Cengizhan Sancar, Menteşe Belediye Başkan Yardımcısı Levent Ünver, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Karaca, Muğla Kültür ve Turizm İl Müdürü Veli Çelik, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş, MUTSO YK Üyeleri Mehmet Dişçigil ve Levent Özkan yer aldı.

Fuarın açılması ile Bodrum standı önünde kuyruk oluşturan Ankaralılar mandalina gazozunu oldukça beğendiklerini ilettiler. Ayrıca Ankara’da faaliyet gösteren bir dağıtım şirketinin yetkilileri Bodrum mandalina gazozu ve lokumunu Ankara’da sürekli görmek istediklerini ileterek Bodrum Mandalina Gazozu Şubesi açmak istediklerini ilettiler.

Tadımlık ürünlerin yanı sıra stantta yarımadayı tanıtıcı basılı materyallerden BODTO Şehir Haritası, Mavi Dergisi, Bodrum Belediyesi tarafından hazırlanan kitapçık ve broşürler dağıtıldı. Bodrum Standına uğrayıp yerel Bodrum ürünlerinden tadan ziyaretçiler mutlaka bir Bodrum Mavi Dergisi de alarak Bodrum hakkındaki haberlere duydukları ilgiyi gösterdiler.

Bodrum standı Muğla ilçelerinden Marmaris Ticaret Odası, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası, Milas Ticaret ve Sanayi Odası ile aynı holde Muğla’yı temsil ediyor. 9. Ege İlleri Tanıtım Günleri 13 Kasım Pazar gününe kadar devam edecek

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu