GündemManşet

GAZİLERDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

gazilerden tesekkur ziyareti (3)Muharip Gaziler Derneği Bodrum Şubesi Üyeleri,  Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.

Bodrum Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarete Muharip Gaziler Derneği Bodrum Şube Başkanı Hasan Külcü ile üyeler katıldı. Külcü ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada,  “Muharip Gaziler Derneği Bodrum Şubesi olarak Belediye Başkanımız Mehmet Kocadon’a bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdik. Derneğimize, üyelerimize her zaman destek olan ve hep yanımızda bulunarak bizleri hiç yalnız bırakmayan Mehmet Kocadon’a teşekkür ederim.” dedi.

Şube Başkanı Külcü, açıklamasının ardından ise Başkan Kocadon’a vermiş olduğu destek ve hizmetlerinden dolayı şube adına bir teşekkür plaketi sundu.

Ziyarette Muharip Gaziler Derneği Bodrum Şubesi’nin 86 yaşındaki Kore Gazisi olan üyesi Halil Tutar da Başkan Kocadon’a tüm gaziler adına çiçek vererek destekleri için teşekkür etti.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu