GündemManşetSağlık

SAĞLIK VAKFINDA DİŞ TEDAVİ VE TARAMASI YAPILDI

Ege Ağız – Diş Sağlığı ve Diş Hekimleri Derneği, Bodrum Sağlık VakfıEge Ağız – Diş Sağlığı ve Diş Hekimleri Derneği, Bodrum Sağlık Vakfı binasında Bodrum ilçesindeki tüm engelli bireyleri kapsayacak şekilde ücretsiz diş tedavi ve taraması yaptılar.

Hafta sonu boyunca yoğun talebin olduğu çalışmadan 100 engelli birey ve aileleri faydalandı. Diş hekimlerinin güler yüzü engelli bireylerin ve ailelerin çok daha rahat şekilde dişçi koltuğuna oturmasını sağladı.

Bodrum Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu 2. Başkanı İbrahim AKKAYA ve Yönetim Kurulu Üyesi Engin KAPLAN’ın da katıldığı etkinlikte, beraber yenilen öğle yemeğinin ardından, İbrahim AKKAYA tarafından Ege Ağız – Diş Sağlığı ve Diş Hekimleri Derneği Başkanı Dr. Diş Hekimi Süleyman ÇOŞKUN’a, Bodrum Sağlık Vakfı’nda gerçekleştirmiş oldukları bu özverili çalışma için plaket takdim edildi. Bu çalışmada canla başla çalışan tüm diş hekimlerine de Bodrum Sağlık Vakfı’nda engelli bireyler tarafından yapılan magnetler hediye edildi.

Etkinliğe, Ege Ağız Diş Sağlığı ve Diş Hekimleri Derneği Başkanı Dr. Diş Hekimi Süleyman COŞKUN’un da aralarında bulunduğu, 11 Doktor ve personel katıldı.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


cloudflare