EkonomiGündemManşet

ODA’DA SEÇİM HEYECANI

Bodrum Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler OdasıBodrum Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası 3.olağan genel kurulunu gerçekleştirdi.

7 Mayıs C.tesi genel kurulunu pazar günüde Oda kurul seçimlerini yapan Bodrum Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasında “Değişim” rüzgarı esti.

6 yıldır, Mustafa Uslu’nun başkanlık yaptığı Bodrum Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasının olağan genel kuruluna katılım hayli yoğun oldu. Konacık Mahallesi Heredot Kültür Merkezinde gerçekleşen 3. Genel Kurulu seçimlerinde, Bodrum Değişim Muhasebeciler Grubu, Seçim Platformu grubu ve Çağdaş Demokratlar Grubu yarıştı.

Oy kullanma işlemleri sırasında Kent Haber’e konuşan Mustafa Uslu, şenlik içerisinde 3. genel kurullarını yaptıklarını belirterek şunları söyledi:
“3 grup adayımız var, tüm aday arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Bu dönemde çok çalıştılar, çok güzel projeler ortaya koydular. Genel kurulda, meslektaşlarımızla bu projelerini paylaştılar. Bu seçimlerde dilerim mesleğimiz kazanacak, Odamız kazanacak. Hepimize hayırlı olsun” dedi.

Yasa gereği aday olamadığını ve bunu antidemokratik bulduğunu ifade eden Uslu, Oda’yı yönetecek onlarca meslektaşı olduğunu söyledi.

Oda üyelerinin yaptıkları oylamalar sonucunda, Bodrum Değişim Muhasebeciler Grubu yönetim kuruluna 4, Disiplin Kuruluna 4, Denetleme Kuruluna 2 ve 5 Delege, Seçim Platformu grubu yönetim kuruluna 1, Disiplin Kuruluna 1, Denetleme Kuruluna 1 ve 1 Delege  çıkardı. ÇağdaşDemakratlar ise sadece 1 Delege çıkarabildi. Alınan bu sonuçlar doğrultusunda, Bodrum Değişim Muhasebeciler Grubunun başkan adayı Barış Erdoğan Bodrum Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın yeni başkanı oldu.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu