GündemManşet

AKYARLAR’DA KIŞA VEDA YAZA MERHABA ETKİNLİĞİ

akyarlarda kisa veda yaza merhaba (6)(1)Akyarlar Mahallesi’nde kışa veda yaza merhaba etkinliğine katılan Belediye Başkanı Mehmet Kocadon bölgedeki vatandaşlarla bir araya geldi.

Akyarlar Güzelleştirme ve Geliştirme Derneği’nin (AKDER) Başkanı Erbul Karaman, Akyarlar Mahallesi Muhtarı Ali Billor ve dernek üyelerinin ev sahipliğinde düzenlenen etkinliğe Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Başkan Yardımcıları İsmail Altındağ, Kemal Orman, Taner Uslu ve meclis üyeleri, Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hasan Kablı, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş  katıldı.

Başkan Mehmet Kocadon gecede yaptığı konuşmada; “Sizlere baktığımda o kadar mutlu oluyorum ki; çünkü sizleri Türkiye’nin gurur duyduğu aydınlık yüzlerin bir araya geldiği laik Türkiye Cumhuriyeti’nin temsilcileri olarak görüyorum. Bizler sizlerle ne kadar çok bir araya gelirsek dert ve sıkıntıları da o kadar hızlı halledebiliriz ve çözümün bir parçası oluruz. Bu geceyi düzenleyen dernek başkanıma, yöneticilerine ve çok sevdiğim muhtarıma teşekkür etmek istiyorum. Geçiş süreçleri sıkıntılı olur, doğumlar sancılı olur ama daha sonra bunun meyveleri çok da güzel olur. Ben inanıyorum ki, bu salondaki birlik beraberlik ile Akyarlar’ın çözülemeyecek hiç bir problemi yok. Yeter ki siz gönlünüzdeki birlik beraberliği asla bozmayın.” dedi.

Gecede ayrıca Akyarlar Güzelleştirme ve Geliştirme Derneği üyelerinin, kendi arasında yaptığı ödüllü piyangonun çekilişini de Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon gerçekleştirdi. 1 numaralı kağıdı çeken Başkan Kocadon’u  dernek üyeleri, “Bodrum’un 1 numarası, 1 numarayı çekti” diyerek alkışladı.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu