EğitimGündemKültür SanatManşet

ROTARY KULÜBÜ’NDEN KISA FİLM ATÖLYE ÇALIŞMALARI

Bodrum Rotary (2)Bodrum Rotary Kulübü, Bodrum Rotaract ve Interact kulüpleri işbirliğiyle 2440. Bölge Rotary Kulübü Kısa Film Festivali Projesi (ROFİFE) kapsamında atölye çalışmalarını tamamladı.

Dernek merkezi olan Bodrum Karia Princess Otel’de gerçekleşen atölye çalışmasında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü Öğretim Görevlisi ve Yrd. Doç. Dr. Togay Şenalp ile Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü Öğretim Görevlisi ve yönetmen Tunç Küçükaslan tarafından kulüp üyelerine kısa film hakkında bilgi verildi. Teknik detaylardan dikkat edilmesi gereken ayrıntılara kadar kısa filmi özetleyen pek çok konu, katılımcılara görsel sunum eşliğinde aktarıldı.

Filmlerden seçmeler sunularak söyleşi şeklinde geçen atölye çalışmasına Bodrum Rotary Kulübü As Başkanı Petek Atalay, Geçmiş Dönem Başkanı Şehval Öztürk, Bodrum Rotaract Kulübü 2015 – 2016 Dönem Başkanı Efe Uysal, Bodrum Interact Kulübü 2015 – 2016 Dönem Başkanı Nazan Yıldız ile Bodrum Rotary, Rotaract ve Interact kulüpleri yönetim kurulu ve üyeleri katıldı.

Etkinlik sonunda Bodrum Rotary Kulübü 2015 – 2016 Dönem Başkanı Aziz Başan imzalı teşekkür belgeleri, Bodrum Rotaract Kulübü Başkanı Efe Uysal tarafından eğitimcilere takdim edildi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu