ÇevreGündemManşet

DUVAR SÜSLEMEDE YENİ DÖNEM

Bodrum-demirden duvarr süsleriBodrum Yarımadasının bir çok bölgesinde inşaat çalışmaları devam ederken, Gümbet’te devam eden lüks villaların yükseldiği inşaatın istinat duvarına güzel gözükmesi için demirden ağaç ve yapılan boya çalışmasıyla çiçek ve bulutlar çizildi.

İlçede devam eden bir çok lüks villa ve otel gibi inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, özellikle satışa çıkacak lüks villa inşaatlarında satışa yönelik dikkat çekici uygulamalarda gözlerden kaçmıyor. Gümbet Mahallesinde yükselen bir inşaatın eskiden dere yatağına olan kısmında yükselen istinat duvarına da demirden ağaçlar ve yapılan boya çalışmasıyla çizilen çiçek ve bulutlarda görenlerin ilgisini çekiyor. Daha tamamlanmadığı öğrenilen çalışmanın sonucunda ortaya nasıl bir görüntü çıkacağı merak edilirken, birkaç otelinde bulunduğu eski dere yatağının tamamen betonla çevrildiğide dikkatlerden kaçmıyor.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu