GündemManşetSiyaset

Bodrum İYİ Parti’de Görev Değişimi

Kanber İstifa Etti

 

İYİ Parti Bodrum İle Başkanı Nevzat Kanber, yayımladığı basın açıklamasında görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Yapılan açıklama şu şekilde:

“Kasım 2018 tarihinden bu yana, tam 5 yıldır sürdürdüğüm İyi Parti Bodrum İlçe Başkanlığı görevimden, yaklaşan yerel seçimlerde meclis üyesi aday adayı olmak için ayrılmış bulunuyorum.

Bu bir memleket göreviydi, Bodrum için birisi elini taşın altına koymalıydı. Yeni bir parti kurmak, aşama kaydetmek için çaba göstermek, oldukça yorucu ve bir o kadar da meşakkatliydi. Bu süre zarfında beni görev için cesaretlendiren kurucu ilçe başkanımız Mehmet Onur Şahbaz’a ve yerel yönetimler başkan yardımcımız Mehmet Tosun’a; kurucu üyelerimize, benimle birlikte Bodrum için gecesini gündüzüne katan yönetim kurulu üyelerimize, kadın politikaları başkanımız Nilay Konday’a ve gençlik politikaları başkanımız Vahit Yavuz’a; birlikte çalıştığımız meclis üyelerimize, mahalle temsilcilerimize, gençlik ve kadın politikaları üyelerimize, sandık görevlisi üyelerimize ve tüm İyi Parti üyelerimize, nihayetinde oylarıyla bizi destekleyen halkımıza teşekkürü bir borç bilirim.

Ayrıca, birlikte çalışmaktan gurur duyduğum Muğla il başkanımız Davut Cumhur Akmeşe ve Muğla milletvekilimiz Metin Ergun’a, tüm ilçe başkanı arkadaşlarımıza da teşekkür eder, başarılar dilerim.

Beş yıl süren bu ağır görevde en büyük fedakarlığı eşim ve çocuklarım yapmıştır. Aileme bu konuda ne kadar teşekkür etsem azdır.

Herkes elinden gelenin en iyisini yapmak için çabaladı, çabalamaya devam ediyor. Demokrasi temelinde bu bir bayrak yarışıydı ve bugün itibariyle bayrağı devralan, yönetim kurulu üyelerimizin tamamının oyuyla seçilen, kendisiyle gurur duyduğum kardeşim Şerif Çelikkıran göreve başlayacaktır. Yeni görevinde kendisine başarılar diler, bu ağır görevi kabul ettiği içinde tüm üyelerimizden desteklerini esirgememelerini rica ederim.

Yerel siyasetçiler olarak bugüne kadar yaptığımız her şey önce Bodrum içindi. Bundan sonraki süreçte de hem partimin bir neferi olarak hem de bir Bodrumlu olarak yine her şeyi önce Bodrum için başarmaya çalışacağız.”

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu