EğitimKültür SanatManşet

Onlarda Destek Oluyor

Bodrum Final’den depremzede çocuklar yararına sergi

 

Bodrum Final Akademi Anadolu Lisesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sergisi düzenledi. Öğrencilerin yaptığı eserlerin satışından elde edilen gelirin tamamı, depremzede çocuklar için bağışlandı.

Bodrum Final Akademi Anadolu Lisesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir sergi düzenledi. Bodrum Ticaret Odası Sergi Salonu’nda gerçekleşen resim sergisinde öğrencilerin yaptığı 15 eser görücüye çıktı. Okulun görsel sanatlar öğretmeni Elif Mutlu rehberliğinde gerçekleşen sergide 15 eserin tamamı satıldı. Yoğun ilgi gören ve Final Okulları’nın kurucu üyesi Ali Coşkun’un da katıldığı etkinlikte eserlerin satışından elde edilen gelirin tamamı, Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen ve 11 ili kapsayan depremden etkilenen depremzede çocuklara bağışlandı.

Sergide yer alan tabloların yanında okul öğrencilerinin hazırlamış olduğu el ürünleri de geliri afet bölgelerine gönderilmek üzere satışa sunuldu.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu