AsayişManşet

İki Saat Orada Kaldı

Ekipler Onun İçin Seferber Oldu

 

Bodrum’da ailevi sorunlar yaşayan bir kişi baz istasyonunun tepesine çıktı. Uzun süre vatandaşı ikna ederek aşağıya indirmeye çalışan ekiplerin çabası 2 saatin sonunda sonuç verdi. Gözaltına alınan şahıs ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

İlçede yaşamını sürdüren Barış B. isimli vatandaş, eşi ile sorun yaşadığını ifade ederek 50 metre yüksekliğindeki baz istasyona çıktı.

İhbar üzerine itfaiye, polis,112 Acil Sağlık ve Muğla 911 ekibi olay yerine sevk edildi. Ekipler, yavaş yavaş istasyonunun tepesine çıkan vatandaşı aşağı inmesi için ikna etmeye çalıştı. Barış B. ekiplere “eşim buraya gelsin” dedi. Bunun üzerine Ekipler şahsın eşini olay yerine getirdi.

Eşi, polis aracının megafonuyla ikna etmeye çalışsa da başarılı olamadı. Şahıs istasyonunun tepesinden aşağı inmedi.

Çok sayıda vatandaş, olan biteni merakla izledi. İtfaiye ekipleri, baz istasyonunun dibindeki ağacı kesip orada hava yastığı açtı.

Daha sonra itfaiye ekibi, merdiven yardımıyla biraz daha aşağı inen şahsın yanına ulaşmaya çalıştı. Bir itfaiye eri, Barış B.’nin bulunduğu yere çıkıp aşağı indirmeye çalıştı. Zaman zaman merdivenin dışına çıkan Barış B., korku dolu anların yaşanmasına sebep oldu.

Direk üzerinde aşağıya inip tekrar yukarıya çıkan şahsı ikna etmek için büyük çaba harcayan ekipler sonunda şahsı ikna ederek güvenli bir şekilde aşağıya indirdi. Şahıs ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

 

Kaynak: kenttv.net

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu