GündemManşet

Başkan Aras’tan Yeni Yıl Mesajı

Belediye Başkanı Ahmet Aras: "Yeni Yıldan umutluyum"

 

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Aras mesajında, “2020 yılı, küresel salgınla mücadele ettiğimiz, kendimizin, ailemizin ve halkımızın sağlığını korumak ve çalışma arkadaşlarımızla birlikte zor koşullarda mesai yaptığımız bir yıl oldu. Bu geçici bir durum. 2021 yılını umutla karşıladığımız şu saatlerde, Bodrumumuzun yaşadığı sorunlara kalıcı çözümler bulacağımız, barışın, adaletin ve sevginin hiç tükenmediği, sağlıklı, bereketli ve mutlu yıllar temenni ederek, başta Bodrum halkı olmak üzere tüm yurttaşlarımızın yeni yılını kutluyorum.” dedi.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın mesajında şunları ifade etti;

Değerli Bodrumlular,

“Bir taraftan küresel salgınla mücadele ederken, diğer taraftan da Belediyemizin sorumluluk alanı içerisinde pek çok projeyi hayata geçirdik. Büyük yatırımların başlangıcını yaptık. Havası, suyu, toprağı, denizi çok daha temiz, yaşanabilir bir kent için hep birlikte çaba ve emek verdik. Bodrum’un doğal, kültürel ve tarihi güzelliklerini koruyarak geleceğe taşıma sorumluluğumuzu, insan ve çevre odaklı yönetim modelimizle harmanlayarak özveriyle yerine getirdik.

Önümüzde, çok gurur duyulacak işlere imza atacağımız bir yıl var. Küresel salgının etkisini ne kadar sürdüreceğini kestiremesek de, mevcut şartlarda elimizden gelen en iyi hizmeti vermeye devam edeceğimizden kuşkumuz yok. Yarını planlamak, bugünden başlar. Bizler, tüm korumacı duygularımızla bu kentin değerlerini geleceğe aktarabilme yeteneğini ortaya koyarken, bir taraftan da kentimizin tüm yükünü, ağırlığını ve sorumluluğunu taşıyarak var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Bodrum adına farklılık yaratacağız. Kentimiz için hayalini kurduğumuz yüksek idealleri, somut ve cesur adımlara dönüştüreceğiz. Yaşam kalitesi en üst seviyede, sanatın, kültürün, gastronominin, turizmin kenti Bodrum’u tüm dünyaya tanıtacağız. Bu hedeflerimize, her bir çalışanımızın, her bir yöneticimizin enerjisi, emeği ve özverisi ile adım adım ulaşacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle; 2021 yılının kentimize, bölgemize, ülkemize ve tüm dünyaya sağlık, huzur, bolluk ve bereket getireceğine yürekten inanıyorum.

İyilik adına, gönlünüzden geçen tüm dileklerin gerçeğe dönüşmesini temenni ediyorum.

Sağlıklı, Mutlu yıllar!

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu