GündemManşet

Belediyeden Duyuru…

Başkan Aras ve Yardımcılarının Adını Kullanıyorlar

 

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ve Başkan Yardımcılarını adını kullanarak özellikle imar konularında vatandaşlara vaatte bulunulduğuna yönelik artan ihbarlar üzere Belediyeden vatandaşlar için duyuru geldi

Yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

“Son günlerde bazı şahısların, Bodrum Belediye Başkanı ile belediye başkan yardımcılarının adını kullanarak, ‘arazilerin imara açılması, imar planı tadilat işlemlerinin çözümlenmesi, imar ile ilgili diğer iş ve işlemlerde avantaj veya ticari kazanç sağlama’ gibi vaatlerde bulunarak vatandaşlarımızı suistimal ettiği yönünde duyumlar alınmaktadır.

Bodrum Belediye Başkanlığı’nın İmar Müdürlüğü de dahil olmak üzere bütün birimleri ve kurumsal yapısı istisnasız tüm vatandaşlarımıza açıktır. Herhangi bir müdürlüğümüzde, aracılık, iltimas, kayırmacılık gibi kurumsal yapıyı zedeleyecek eylem ve faaliyetlerin olması söz konusu dahi değildir. Vatandaşlarımızın, belirtilen konularla ilgili aracılık yaptığını iddia eden kişilere hiçbir şekilde itibar etmemesi büyük önem taşımaktadır.

Vatandaşlarımızın belediye ile ilgili tüm işlemlerini ilgili birimlerimize bizzat başvurarak yaptırmasını rica ederiz.

Belediyemiz her konuda halkımıza yol göstermeye ve destek olmaya devam edecektir.”

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu