AsayişGündemManşet

DALIŞTA KAYBOLDULAR…

Bodrum’dan mavi yolculuğa çıkan teknenin personellerinden aşçı ve gemici, dalış yaptıktan sonra kayboldu. Kayıplardan birinin cansız bedenine ulaşılırken, diğer personeli arama çalışmaları devam ediyor.

Edinilen bilgiye göre Bodrum Limanına kayıtlı ve Bodrum’dan mavi yolculuğa çıkan 31 metre uzunluğundaki “L’orient” isimli ahşap tekne, Datça ve Marmaris arasında bulunan ve mavi yolculuğun uğrak noktalarından olan Bozukkale Koyu’nda demirledi. Akşam yemeği sonrası aşçı Ünal Aydın ile gemici Ayhan Kemer, balık avlamak için dalmaya gitti. Tekne personeli, dalışa giden arkadaşlarının dönmemesi üzerine kendilerini aramaya çıktılar. Yaptıkları aramadan sonuç alamayan personel, Sahil Güvenlik ekiplerinden yardım istedi.

Sahil Güvenlik ekipleri tarafından gerçekleştirilen arama ve kurtarma çalışmaları sırasında sahilde gemici Ayhan Kemer’in cansız bedenine ulaşılırken, Aşçı Ünal Aydın’ı arama çalışmalarının ise dalgıçlar desteğiyle devam ettiği öğrenildi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu