GündemHayatManşet

65 YAŞ ÜZERİ VATANDAŞLARA ULAŞMAYA DEVAM EDİYORLAR

Bodrum Belediyesi, korona virüs (Covid 19) salgını dolayısıyla evden çıkmaları kısıtlanan 65 yaş üstü vatandaşlara kapı kapı dolaşarak ulaşmaya devam ediyor.

Bodrum Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli, Bodrum’da yaşayan 65 yaş üstü 12 bin 274 vatandaşa ulaşmak için çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda geçtiğimiz ay, iletişim bilgileri bulunan 65 yaş ve üzerinde  5200 vatandaşa telefonla aranarak ulaşılırken, diğer vatandaşlar ise adreslerine gidilerek ziyaret edilmeye başlandı. 30 Nisan tarihinden itibaren 12 gün içinde Torba, Güvercinlik, Gölköy, Türkbükü, Dirmil, Farilya ve Akçaalan mahallelerinde binin üzerinde vatandaş kapı kapı dolaşılarak ziyaret edildi.

Ziyaret edilen vatandaşlarımıza, herhangi bir ihtiyaçları olup olmadığı sorulup talepleri alınarak, 7 gün 24 saat arayabilecekleri 444 00 48 çağrı merkezi numarası hatırlatılıyor. Ziyaretler Bodrum’un tüm mahallelerinde devam edecek.

bahis siteleri
perabet
makrobet

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu