GündemKültür SanatManşet

BODRUMLU YÖNETMENİN ÇEKTİĞİ “GESTUNO” FİLM ABD YOLCUSU

Bodrumlu yönetmen ve senarist Emek Şafak Aslan’ın çekimleri Bodrum, Milas ve İstanbul’da olan Gestuno kısa filmi, ulusal ve uluslararası festivallerde yarışmaya devam ediyor.

Önce, 1. İnsan Haklarına Eşit Erişim Kampanyası Kısa Film Yarışması’nda finalist olduktan sonra şimdi de Amerika’da Branson Uluslararası Film Festivali’nde “Best Creative Work (En Yaratıcı Çalışma) alanında finalist olmayı başardı ve ödül törenine davet edildi.

Yönetmen Emek Şafak Aslan’ın çektiği kısa film Gestuno, 30 Nisan ve 2 Mayıs tarihleri arasında ABD’de gerçekleşecek Best Creative Work festivalinde yarışacak.

Emek Şafak Aslan’ın yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı filmin; Görüntü Yönetmeni Emre Özsoy, Sanat Yönetmeni Fatoş Karakaya, Görsel Efekt Süpervizörü Göktuğ Gereyhanve Müzikler Berk Bekar tarafından yapıldı. Geçtiğimiz yıl çekimleri tamamlanan Gestuno filminde, Tamer Levent, Sabahattin Akan, Çağla Açar,  Berkan Cengiz rol aldı.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu