REKLAM ALANI

Bodrum Time | Bodrum Güncel Haberleri

idem

BODRUM’DA KADIN BULUŞMASI

bodrum time
BODRUM’DA KADIN BULUŞMASI
140
30 Ocak 2020 - 20:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bodrum Belediyesi tarafından kurulan Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Şefliği, kadınların her alanda eşit temsili ve toplumda ayrımcılığın son bulması için yaptığı çalışmalar kapsamında, geniş katılımlı bir toplantı düzenliyor. “Kadınlar Buluşuyor” toplantısı Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın katılımı ile 5 Şubat 2020 Çarşamba günü Herodot Kültür Merkezi’nde saat 14.00’te gerçekleşecek.

Kadınların yaşamın her alanında eşit var olmalarını sağlamak ve bu alanda politikalar üretmek amacıyla kurulan Bodrum Belediyesi Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Şefliği ve Komisyonu’nun düzenlediği toplantıda, Bodrum’un farklı mahallelerinden katılımcılar söz alacak. Kentte yaşayan tüm kadınların ve konu ile ilgili faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının davet edildiği büyük buluşma; kadın, engelli, yaşlı ve ayrımcılığa maruz kalan gruplarla birlikte eşit ve ayrımcılığın olmadığı, özgür ve katılımcı bir Bodrum için başlatılan çalışmaların bir devamı niteliğinde olacak.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. İmtiyaz Sahibi : Selda KIZIL Web Tasarım : UÇARSOFT