GündemManşet

OASİS’TE EĞLENCEYE DOYACAKLAR

“Her daim eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapan Oasis Mini Kulüp, eğitici ve eğlendirici çocuk masallarını keyifli bir dille ve başarılı tiyatro ekibiyle ocak ayında sahnelemeye devam edecek. Her cumartesi, 14.00 ve 15.00 saatlerinde iki seans şeklinde sergilenen tiyatro oyunlarında miniklerin sosyalleşmeleri ve ebeveynlerinden ayrı olarak bireysel vakit geçirmeleri sağlanacak. Tiyatro gösterisinin ardından minik ziyaretçiler atölye çalışmalarında el becerilerini güçlendirirken, yaratıcı drama atölyelerinde ise yeteneklerini keşfetme fırsatı yakalayacak. Ocak ayı sonunda, etkinliklere katılım sağlayan çocuklar arasından çekilişle belirlenecek iki şanslı çocuk Oasis Armağan Oyuncak ’tan kostüm hediyesi kazanacak.”

Şehrin en sevilen çocuk kulübü Oasis Mini Kulüp, minik ziyaretçilerinin eğlenirken öğrenecekleri, hayal güçlerini zenginleştirebilecekleri etkinlikleri ve gelişimlerine destek olacak atölye çalışmalarını ocak ayında da gerçekleştiriyor. Ocak ayının ilk iki haftasında yoğun bir katılım ile gerçekleşen etkinlikler tüm eğlencesiyle devam ediyor.

Oasis Mini Kulüp ocak ayı etkinlikleri, 18 Ocak Cumartesi günü, Grimm Kardeşler’in yazıya geçirdiği ve çocukların çok sevdiği masaldan uyarlanan “Uyuyan Güzel Tiyatrosu ve Yaratıcı Drama Atölyesi” ve 25 Ocak Cumartesi günü, renklerin büyülü dünyasına keyifli bir yolculuğa dönüşecek “Gökkuşağına Yolculuk Tiyatrosu ve Gökkuşağı Atölyesi” ile devam edecek. Oasis Mini Kulüp’te gerçekleşen tiyatro ve atölye etkinliklerine katılım sağlayan iki şanslı çocuk, ay sonunda Oasis Armağan Oyuncak‘tan kostüm kazanma şansını yakalayacak. Her ayın son cuma günü Oasis Mini Kulüp’te gerçekleşen doğum günü kutlamaları oğlak burcu çocuklarının doğum günü partisi ile devam edecek. Her ay ücretsiz olarak düzenlenen doğum günü partisi programı içerisinde sihirbaz şov ile yüz boyama, doğum günü pastası ve sürpriz hediyeler doğum günü çocuklarına sunulacak.

3-10 yaş aralığındaki çocukların katılım sağladığı Oasis Mini Kulüp etkinlikleri için Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi danışma noktasındaki üyelik formunun doldurularak Oasis Kartlı olunması yeterli. Oasis kart sahibi ziyaretçiler Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi etkinlik ve kampanyalarından haberdar olabilecek.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu