GündemHayatManşet

ENGELLİ SAĞLIK VAKFINDA YILBAŞI PARTİSİ

23 yıldır Bodrum’da, Vizyon ve misyonuna sadık kalarak ilerleyen, Engelli bireylerin tedavi, terapi ve eğitimi için kendini geliştiren Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı, her sene olduğu gibi bu senede 28 Aralık’ta Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Gamze Çarmıklı İş ve Sanat Atölyeleri Binasında yeni yılın gelişini kutladı.

Partide Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Akkaya, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih Can Ekşi, Yönetim Kurulu üyeleri Ülker İnan, Sadife Akdolu, Numan Balaban, Yılmaz Algül, Vakıf Üyesi Tutku Yılmaz, Kurucu Başkanı Ahmet Azmi Zırh, Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Öğretmenleri, Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Gönüllüleri, Engelli Bireyler ve aileleri, Muğla Sıtkı Koçman Güzel Sanatlar Fakültesinin desteğini her fırsatta gösteren gönüllü öğrencileri ve davetliler yer aldı.

Muğla Sıtkı Koçman Güzel Sanatlar Fakültesi Öğrencileri, yılbaşı konseptiyle gönüllü olarak çocukların yüzlerini boyadı.

Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Emel Çakaloğlu, CHP Bodrum Kadın Kolları, Bodrum Ticaret Odası 3 nolu Meslek Komitesi Başkanı ve üyeleri, Ağırman İnşaat , RAF Bodrum, Bodrum Beşiktaşlılar Derneği, Muğla Büyükşehir Belediyesi Kısa Mola tesisi öğrencileri, Bodrum İşitme Engelliler Derneği öğrencileri partiye gelerek vakfa destek olan isimler arasındaydı.

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Akkaya, “ 2020 yılına yeni hedeflerle, yeni heyecanlarla giriyoruz. Daha güçlü, daha mutlu, daha umutlu giriyoruz. Hedefimiz, 2019’da hep birlikte elde ettiğimiz başarıları 2020’de daha ileriye, daha iyi noktalara taşımak… Tüm gayemiz öğrencilerimizin daha iyi eğitim görmesi ve sosyal yaşam kalitelerinin artması” diye konuştu.

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Müdürü İlknur Şengül, “ailemiz sürekli büyüyor, bu bizim için mutluluk verici, 2020 yılının hepimize huzur, sağlık, mutluluk ve barış getirmesini temenni ediyorum. “dedi.

Ayrıca; 2019’u, C-Majör İş’ten Sesler Korosu Bodrum Antik Tiyatro Konseri, Mandalin Bar Beyaz Gece Yaza Merhaba Partisi, Bodrum Cup Yelken Yarışları, D-Marin Konserleri gibi büyük organizasyonlar da dahil olmak üzere çok sayıda etkinlik ile başarılı bir şekilde kapattıklarını ve 2020 etkinlikleri için de hazırlıklarını sürdürdüklerini belirtti.

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Akkaya “ Birlik ve beraberlik içinde, yeni yılın tüm Bodrumlular ve Bodrum severler başta olmak üzere, milletimizin ve tüm insanlığın huzur, mutluluk ve tebessümüne vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu