EkonomiGündemManşetSpor

“BEN DE VARIM” AMACINA ULAŞIYOR…

Ekonomik anlamda sıkıntılı bir dönemden geçen Bodrum Belediyesi Bodrumspor Kulübü şirketleşerek hisse senetlerinin yüzde 49’unu satışa sunduktan sonra elde edilen gelirle toparlanma sürecine girdi.

Konuya ilişkin kamuoyunu bilgilendiren Kulüp Yönetimi yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Spor Toto 2.ligin ilk yarısı biter bitmez söz verdiğimiz gibi Bodrum Belediyesi Bodrumspor yönetim kurulu olarak Belediye başkanımız Ahmet Aras’ın önderliğinde ‘Ben de Varım’ kampanyası ile harekete geçtik.
Profesyonel Futbol A takımımızdan kanat oyuncusu Ozan Sol isimli futbolcumuzun 394.000 TL’ lik ödemesini yaptık.
Orta saha oyuncusu Seyid Ahmet Han isimli futbolcumuz ile, 330.000 TL’lik alacağını, karşılıklı anlaşıp 215,000 TL ye düşürüp 115.000 TL tasarruf ederek ayrıldık.
Emre can Atilla isimli orta saha oyuncumuzun 180,000 TL lik alacağını yatırıp kendisiyle karsılıklı anlaşarak yolları ayırdık.Forvet oyuncumuz Şaban Yılmaz Genişyürek’in tek taraflı fesih hakkını kullanmasına izin verdik ve kulüp yönetimi olarak planlarımız doğrultusunda yolumuza devam ediyoruz.
Futbolcu ödemelerimizin haricinde Nike bayisine olan 150.000 TL lik senet ödememizi de gerçekleştirmiş bulunuyoruz.
Yollarımızı ayırdığımız oyuncularımıza emekleri icin teşekkür ederiz ! İlerleyen günlerde kadromuzda düşündüğümüz diğer oyuncularımızın da kulübümüzden alacaklarını hesaplarına yatırarak ; kamuoyunu alıştırdığımız örnek kulüp hüviyetimize kısa sürede döneceğiz.
Teknik heyet ile ilgili olarak ilerleyen günlerde kamuoyununa ayrı bir açıklama yapacağımızı bilgilerinize sunar ,
başta Belediye Başkanımız Ahmet Aras olmak üzere ” Ben de Varım” diyen bütün Bodrumspor sevdalılarına teşekkürlerimizi sunarız.”

Öte yandan, Bodrumspor’da Şaban Genişyürek, sözleşmesini tek taraflı feshetti.

Kulüpte 2 yıldır forma giyen Şaban Yılmaz Genişyürek, sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti. 17 Ocak 2018’de Bodrumspor’a gelen 33 yaşındaki forvetin sözleşmesi 31 Mayıs 2020 tarihinde bitiyordu.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu