GündemManşet

KONACIK HALKI HİZMETİNİ SEÇİYOR

Bodrum Belediyesi, her mahalleye yapacağı hizmeti önce halka sormak amacıyla “SÖZ SENDE” projesini hayata geçirdi. İlk referandum Konacık ve Çırkan Mahallelerinden başladı.

Bodrum Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından başlatılan projede, Bodrum Belediyesi mahalleye getirilecek hizmetler öncesi halkın da görüşlerini almak için sandıklar kurdu. Konacık Pazaryeri, Sanayi Sitesi ve Çırkan 1071 Cafe önüne kurulan sandıklarda, Konacık ve Çırkan Mahallelerinde yaşayan vatandaşlara öncelikli olarak hangi hizmetleri istediği soruldu. Bodrum Belediye Başkan Vekili Emel Çakaloğlu da kurulan sandık yerlerine uğrayarak vatandaşlarla sohbet etti. Kreş açılması, kapalı pazar yeri, otopark, belediye cafe gibi hizmet talepleri bölge vatandaşlarının görüşleri doğrultusunda değerlendirilecek. Bu projenin ilerleyen günlerde diğer mahallelerde de devam etmesi planlanıyor.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu